Przedsiębiorstwo Usługowe "Jaga"
ul. Szybowa 10
Zabrze 41-808 
e-mail: jaga@pujaga.pl
 
(+48)501138170 Zadzwoń do nas

 
Firma JAGA powstała w 1994 roku, swym działaniem obejmuje głównie okręg południowej Polski. Główną gałęzią działalności przedsiębiorstwa jest branża budowlana. Specjalizujemy się w wykonywaniu robót inżynieryjno-budowlanych. 

Przedmiotem działalności naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie budowy sieci gazowych i wodociągowo-kanalizacyjnych oraz przyłączy instalacji podziemnych dla obiektów budowlanych. Wykonujemy przewierty i przeciski bezwykopowo, tzn. bez konieczności rozbierania nawierzchni. Zajmujemy się również utwardzaniem nawierzchni i brukowaniem.

Zatrudniamy zespół doświadczonych osób z wieloletnią praktyką i odpowiednimi kwalifikacjami. Najwyższa jakość materiałów i urządzeń przez nas stosowanych w połączeniu z fachową wiedzą i doświadczeniem czyni z nas dobrego partnera oraz gwarantuje wykonanie zadania w każdych warunkach. Zdobyta wiedza i wieloletnie doświadczenie oraz zaangażowanie zespołu profesjonalistów sprawiają, że każdy klient znajdzie u nas zrozumienie oraz wyczerpujące informacje. Gwarantujemy wykonanie usług rzetelnie, szybko, fachowo i w konkurencyjnych cenach.Na wszystkie wykonywane przez nas prace udzielamy gwarancji, a dla stałych Klientów proponujemy szereg korzystnych rabatów.

Mamy nadzieję, że współpraca z nami zapewni sprawną realizację Państwa planów i oczekiwań.
 
Formularz kontaktowy
Wprowadź treść wiadomości.